Dom

Chongqing Dejia Electric Co., Ltd.

dobra jakość Części elektryczne motocykli na sprzedaż
Jakość jest bardzo dobra, oryginalna jakość, serwis posprzedażny jest również doskonały, to niezawodna fabryka.

—— Muhammad Ilyas

Produkt bardzo wytrzymały, przetestowany już na moim motocyklu i jest dobry. Nie możemy się doczekać ponownego robienia interesów. Mam nadzieję, że jakość obsługi klienta pozostanie niezmieniona nawet w przyszłości.

—— Anthony Andrew

Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w odpowiednim czasie i ładnym opakowaniu.

—— Vignesh Talend

Dziękuję za życzliwą gościnność. Twoja firma jest bardzo profesjonalna, będziemy mieli miłą współpracę w najbliższej przyszłości.

—— John Lenson

Transakcja i dostawa były szybkie. Agent jest bardzo przychylny, odpowiadając na wszystkie moje pytania i bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu naszej transakcji.

—— Nguyễn

Im Online Czat teraz

Chongqing Dejia Electric Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. Chongqing Dejia Electric Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Agent
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : DEJIA
Ilość pracowników : >>100
Coroczne wyprzedaże : 20,000,000-30,000,000
Rok założenia : 2007
pc Export : 80% - 90%
Chongqing Dejia Electric Co., Ltd.

Chongqing Dejia Electric Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach i rozwoju, projektowaniu, produkcji, sprzedaży i serwisowaniu wszelkiego rodzaju motocykli i pojazdów mechanicznych.
Firma została założona w czerwcu 2008 roku. Głównymi produktami są: różne rodzaje zapłonów motocyklowych, prostowniki, przekaźniki, cewka zapłonowa, brzęczyk flash i różne podpowiedzi głosowe, klakson cofania, ochraniacze na uprzęże, ładowarki do telefonów komórkowych itp. Produkty mojej firmy przeznaczone są głównie dla dwóch, trzech producentów motocykli OEM, naszymi klientami są Loncin, Wan Hu, Xinyuan, Galaxy, Shuangshi, Hailing, Guangyu i inni producenci motocykli. Po blisko 10 latach rozwoju firma stała się znanym przedsiębiorstwem w tej samej branży.
Moja firma zawsze stosuje się do "dążenia do doskonałości, do spełnienia potrzeb klientów, dążenia do doskonałości, stałego i zrównoważonego rozwoju". Wykorzystanie zarządzania naukowego, zaawansowanej technologii, najwyższej klasy sprzętu do testowania produkcji w celu zapewnienia, że ​​produkt wysokiej jakości i wysokiej jakości. Firma przeszła certyfikację systemu jakości ISO9001: 2008.

Szczegóły kontaktu
Chongqing Dejia Electric Co., Ltd.

Tel: 86--18324121292-13206072851

Faks: 86-023-62599329

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)